Alkoholowy zespół płodowy

Płodowy zespół alkoholowy jest wzrost, psychiczne i fizyczne problemy, które mogą wystąpić w przypadkudziecka matka pije alkohol w czasie ciąży.
Zobacz także: Alkohol i ciąża Przyczyny Używanie lub nadużywanie alkoholu w czasie ciąży może powodować takie same zagrożenia jak używanie alkoholu w ogóle. Jednak to stwarza dodatkowe ryzyko dla nienarodzonego dziecka. Kiedyciężarna kobieta pije alkohol, łatwo przenika przez łożysko do płodu. W związku z tym, picie alkoholu może zaszkodzić rozwojowi dziecka.
Ciężarna kobieta, która pije każdą ilość alkoholu jest na ryzyko posiadania dziecka z płodowym zespołem alkoholowym. No \. Większe ilości alkoholu pojawiają się problemy zwiększenie. Nadużywanie alkoholu jest bardziej szkodliwe niż picie małych ilości alkoholu.
Timing spożywania alkoholu podczas ciąży jest również ważna. Spożycie alkoholu wydaje się byćnajbardziej szkodliwe w czasie pierwszych 3 miesięcy ciąży, jednak picie alkoholu w czasie ciąży w każdej chwili mogą być szkodliwe. Symptomy dziecka z płodowym zespołem alkoholowym mogą mieć następujące objawy:
niewielki wzrost, podczas gdydziecko jest w łonie matki i po birth Decreased mięśni i słabą coordination Delayed rozwoju i problemy w trzech lub więcej głównych obszarach. Jakdziecko rośnie, może to być objawy opóźnionego rozwoju umysłowego. Nie mogą być również problemy z twarzy i kości. Testy to:
poziom alkoholu we krwi u kobiet w ciąży, które wykazują oznaki jest pijany ( pijanemu ) badania obrazowe mózgu ( C T lub M R I) pourodzeniu dziecka U S G ciąży Zobacz także:. Ciężarne kobiety z alkoholizmu powinien dołączyć do nadużywania alkoholu program rehabilitacji i być sprawdzone ściśle przez pracownika służby zdrowia w czasie ciąży.
Grupy Wsparcia Następujące organizacje mogą oferować pomoc:
Krajowa Rada na Alkoholizm i narkomania – http://www.ncadd.org National Referral Leczenie Drug and Alcohol Routing Service – 1-800-662-4357 Zobacz także: Alkoholizm – grupa wsparcia
Outlook ( Prognoza ) wynik dla niemowląt z płodowym zespołem alkoholowym waha. Prawie żaden z tych dzieci mają normalny rozwój mózgu. Niemowlęta i dzieci z płodowym zespołem alkoholowym mają wiele różnych problemów, które mogą być trudne do zarządzania. Dzieci robią najlepiej, gdy są wcześnie wykryty i skierował do zespołu opieki zdrowotnej, którzy mogą działać na edukacyjne i behawioralne strategie, które pasują do potrzeb dziecka.
Możliwe powikłania alkohol alkoholu podczas ciąży może spowodować:
Poronienie lub stillbirth Premature Powikłania dostawy widoczne w niemowląt należą: Nieprawidłowe serca structure Behavior problems Infant death Mental retardation Problems w strukturze. Ponadto, zadzwoń, jeśli spożywa się alkohol w każdej ilości, gdy jesteś w ciąży lub próbuje zajść w ciążę.
Zapobieganie Unikanie alkoholu w czasie ciąży zapobiega Fetal Alcohol Syndrome. Poradnictwo może pomóc kobietom, które miały już dziecko z płodowym zespołem alkoholowym.
kobiet aktywnych seksualnie, które piją intensywnie powinny stosować antykoncepcji i kontrolować ich zachowania picia, lub zaprzestanie używania alkoholu przed próbuje zajść w ciążę.
Zobacz także: Alkohol i ciąża
Alternatywne Nazwy Alkohol w ciąży, Picie alkoholu w czasie ciąży; związanych z alkoholem wady wrodzone ; Fetal Alkohol skutki; F A S Referencje . Alkoholowy zespół płodowy. In: R M Kliegman, Behrman R E, Jenson H B, Stanton B F, eds. Nelson Textbook of Pediatrics.wyd. 18. Philadelphia, Pa: Saunders Elsevier, 2007 : rozdz 100.2.
Cunningham F G, Leveno K J, Bloom S L i wsp.. Teratologiczne i leki, które wpływają na płód. W : F G Cunningham, Leveno K J, Bloom S L, i wsp., eds. Williams Obstetrics.23-cia ed. New York, N Y : Mc Graw- Hill, 2010 : rozdz 14.
Data aktualizacji: 15.08.2011 aktualizacja przez : Linda J. Vorvick, M D, Dyrektor Medyczny Medex Northwest Division Studiów Asystent lekarza, University of Washington School of Medicine. Także : David Zieve, M D, H A M, Dyrektor Medyczny,. D.. M., Inc.08.08.09
.Dowiedz się więcej:
controloc w tym momencie.

Reklamy

Tagi: ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: